Parfum Ceaser Giovanni Lorenzi de la Fa Paris, un parfum lemnos condimentat, o explozie de culori si esente. Un miros salbatic al naturii. Parfum cu persistenta indelungata si siaj puternic. FA Paris, fabricat in Emiratele Arabe Unite.
Parfum Ceaser Giovanni Lorenzi de la Fa Paris 100ml apa de parfum, un parfum lemnos condimentat, o explozie de culori si esente. Un miros salbatic al naturii. Note de varf: balsam Tolu, cimbru, extract de sol, frunze de dafin, lamaie, sofran, piper, pielarie, Note de mijloc: garoafe, piper rosu, magnolie, bujori, stanjenel, salvie, miere, Note de baza: tamaie, pin, frunze de tutun, caramel, rasina de brad, lemn de agar aroma de oud, patchouli, cashmeran, rasina de trandafi de piatra, pielarie. Parfum cu persistenta indelungata si siaj puternic. Vine într-o cutie de lux foarte elegantă pentru a se potrivi cu parfumul. Cu un led în interiorul cutiei pentru o atingere caldă și pentru a reflecta frumusețea sticlei. Shop Dubai FA Paris brand parfumuri arabesti de la Fragrance World , fabricat in Emiratele Arabe Unite.
Parfumul e super tare , miroase foarte bine , o combinație reușită de ingrediente , înclină mai mult spre masculin ... dacă s-ar termina mâine , l-aș recumpăra ... ? DA !