

Parfum Arabesc Tobacco Oud 100ml Edp
Born In Dubai Collection
149.00 leiLIVRARE GRATUITÄ‚!
Parfum cu miros de tutun si vanilie pentru barbati si femei. Parfum Arabesc Tobacco Oud Born In Dubai Collection, oriental lemnos. Siaj Puternic si longevitate indelungata.
In stock
Specifications
size | 100ml |
---|---|
Tip Produs | Apa de Parfum |
Pentru | unisex |
Categorie Olfactiva | Lemnos, Oriental |
Tip Aplicare | Vaporizator |
Descriere
Parfum cu miros de tutun si vanilie pentru barbati si femei. Tobacco Oud Born In Dubai perfumes Collection, oriental lemnos. Creatorul pune nota de tutun chiar în fața și in centrul compoziției. O combinație de frunze de tutun proaspăt recoltate, scortisoara, lemn de agar(agarwood), o urma de fum. Cu accente de patchouli asemănătoare ciocolatei și o bază cu arome minunate de boabe de tonka si vanilie . Parfumul combina aroma fermecatoare de tabac cu arome de ghimbir, floare de osmathus, si lemn de agar in notele de varf. Inlocuite de mirosul de, scortisoara din notele de mijloc. Si slefuit cu arome intunecate de patchouli, boabe de tonka, vanilie si ambra. Parfum Arabesc Tobacco Oud Born In Dubai Collection, interesant si indraznet. Shop dubai parfumuri arabesti cu livrare gratuita la comenzi peste 100 lei.
5 recenzii pentru Parfum Arabesc Tobacco Oud 100ml Edp
Produse similare
-
Evaluat la 5.00 din 5
Parfum Arabesc Rose Flame Confidential Femei 100ML
Apa de Parfum120.00 lei75.00 lei Marca: Fragrance World -
Evaluat la 4.00 din 5
Parfum Catch de Noire 100ml Barbati
Apa de Parfum 120.00 lei Marca: Fragrance World -
-
-
Evaluat la 5.00 din 5
Brown Orchid Rose Edition 80ml Femei
Apa de Parfum115.00 lei90.00 lei Marca: Fragrance World
norbi.goda –
Acest parfum ii clona după ” TF tabacco vanile,, poate puÈ›in mai sec, în sensul în care se simte doar miros de vanilie È™i tabac
Persistenta este medie, undeva la 5-6 ore
admin –
Va multumim pentru ca ati impartasit opinia dvs.cu noi. Pretuim feedback-ul dvs. Ati mentionat o persistenta medie a parfumului de 4-5 ore, bazata pe testarea mostrelor, pentru a realiza mostrele parfumul a fost pulverizat dintr-o in sticla in alta, expus la aer, sticle inchise prin filet, neetansat, care au ajuns la dvs. dupa app.36 ore. De aceea, parfumul pulverizat din sticla are o persitenta de minimum 10 ore.
Vlad –
Foarte bun!
Rodica Coseru –
Am cumpărat asta pentru soțul meu și îi place. Multumesc
admin –
vă mulÈ›umim pentru feedback Parfumuri arabesti – Esente si Bakhoor https://www.dubaiaromas.ro/
C.Ianco –
Calitatea este foarte bună, exact așa cum a fost descrisă de vânzător, foarte mulțumită,
admin –
vă mulțumim pentru feedback Parfumuri arabesti – Esente si Bakhoor https://www.dubaiaromas.ro/
Florin –
Foarte bine miroase si persista. Mi se pare similar cu Tom Ford Tobacco Vanilla. Multumim.
admin –
vă mulțumim pentru feedback Parfumuri arabesti – Esente si Bakhoor https://www.dubaiaromas.ro/ ( da 60% similar cu TomFord Tobacco Vanilla )